Ta kontakt med
Tlf. Nummer |
 |
By: |
Leirvik |
Sist sett: |
I dag i 07:06 |
3 dager siden: |
05:44 |
Incall/Outcall: |
Incall |
Fremmedspråk: |
Norsk, Engelsk, Tysk |
Tjenester: |
handjob,Spanking - På deg,Fetish,Rimming - På meg,Strap på,Foot Fetish,Spanking - På meg,Cum on Face,S/M - Sadomasochism
|
Piercinger: |
Nei |
Privat område: |
Barbert |
Sikker leilighet: |
Ja |
Om Meg
Innkall i sine femveis flate eller utsalg til deg. Veldig åpen minelagt ser m / f par, menn eller damer på egenhånd ...Im 5 '20 gjennomsnittlig bygge kort mørkt hår, ikke-røyker som å drikke noen drinker og henge med venner og sykle skitt. Stygg sexy Brianna fra Dreamukescorts vil vise deg den ultimate glede.
Personal info & Bio
Høyde: |
188 cm |
Vekt: |
72 kg / 159 lbs |
Alder: |
23 yrs |
Hobby: |
bli kjent med meg, så finner du ut av det |
Nasjonalitet: |
Turkish |
Preferanser: |
Ready private sex |
Bryst: |
Lagre (C) |
Undertøy: |
Under Armour |
Parfymer: |
Altaia |
Orientering: |
Bifile |
Prisene
Tid | Incall | Outcall |
Rask |
80 eur |
|
1 time |
250 eur |
|
Plus time |
|
190 eur + Outcall reisegebyr (taxi)
|
12 timer |
|
|
24 timer |
1100 eur |
|
Hva slags ting er du inne på? Jeg er en ung universitetsstudent i moden alder av 20 år. Jeg er alltid på jakt etter et nytt eventyr, så vær den neste ... Jeg elsker å se på espn med kjæresten min, spille alle slags spill - enten de er slemme eller fine, og jeg er en mamma å være. Hei 35 din gjennomsnittlige shemale går ut og jobber på heltid, men sikker på at jeg kan gi plass til deg.Få den beste tiden du bare kunne forestille deg en flott eskortejente.Du kan alltid finne de beste glede alternativene med en utmerket duo escorts.
Kommentarer
Logg inn for å legge igjen en kommentar!
| +1 |
bare ute etter noen avklaring på dette.
| +1 |
Opprinnelig postet av GardenofEden
| +1 |
så søt. og elsker lårene hennes
| +1 |
3,2,5,1,4
| +1 |
Elsker utseendet i ansiktet hennes.
| +1 |
Nei. Du kan ikke bruke den kjolen. For mye klyving på modellen. Hvis du er livligere, mens du sannsynligvis ser fantastisk ut i kjolen og den er veldig pen, er det for mye for et første møte med foreldrene til BF. Det står "hei, dette er brystene mine." Lengden er god.
| +1 |
Jeg er en tøff person, men villig til å snakke med anybod.
| +1 |
Veldig fin BH!
| +1 |
bildet startet bra helt til jeg så plakaten på veggen, da var det hele nedoverbakke derfra
| +1 |
paraply havferie moonbait
| +1 |
Smoly Hokes! Famn spise ninger! Tee! Jeg er bundet!
| +1 |
På et tidspunkt sa han "bye bye sexy skatten jeg må gå xxxxxxxxxx" og hun svarte "noooo do not go"
| +1 |
Typen & # x27; å slappe av. A! nt Lo0kin for en w! Fe ,,, bare en god tid. som tryn roll n enjoi livet. hold hodet mitt.
| +1 |
Hei der !! hvor du skal begynne, jeg er ikke så veldig for å se på jeg vet, men kan ikke gjøre mye med det, har blitt fortalt ond personlighet og ikke få folk til å le. prøver dette nettstedet, det må være noen der ute.